Automobilių nuoma


automobiliu supirkimas kaunasDaugelis žino, kad šiandiena dominuoja labai platus paslaugų spektras, tik reikia informacijos ir duomenų. Ne išimtis ir automobilių nuoma, kuri suteikia palankias paslaugas ir sąlygas klientui.

Kai kam automobilis tai darbui skirta priemonė, kai kam pramoga. Kai kurie be automobilio neįsivaizduoja savo gyvenimo. Tikrai taip, tai reikalinga priemonė visiems gyvenimo žingsniams. Bet kartais būna tokių atvejų, kai automobilis sugenda, tenka išvykti, ar norite pasimėgauti elitiniu asortimentu nors keletą kartų per gyvenimą. Tam neturite galimybės? Šiandiena yra puiki išeitis, nes yra automobilių nuomos punktai. Tai pat labai aktuali ir populiari paslauga tiems, kurie grįžta į savo kraštą atostogauti iš kitų šalių. Nukeliavus į automobilių nuomos punktą galima išsinuomoti auto ir asmeninei šventei, vestuvėms, gimtadieniui, krikštynoms ir kitoms gražioms progoms.

Tie, kurie nežino kokias paslaugas siūlo automobilių nuoma,  kas įeina į paslaugų paketą, kokios paslaugos vyrauja, tuoj pat išanalizuosime.

  • Iš siūlomo automobilių nuomos punkto ar autoparko galite išsirinkti norimos markės bei pageidaujamo amžiaus transporto priemonę.
  • Nuomos laikotarpis. Galima rinktis tarp ilgalaikės bei trumpalaikės nuomos. Kuo ilgesniam laikotarpiui sudaroma nuomos sutartis, tuo nuomos kaina mažesnė.
  • Automobilių nuoma siūlo naudotis ir asmeninio vairuotojo paslaugomis.
  • Auto draudimas (privalomasis vairuotojų civilinės atsakomybės, kai kuriais atvejais ir kasko draudimas). Nuomojantis asmuo turi turėti galiojantį vairuotojo pažymėjimą, gerus vairavimo įgūdžius. Įvykus draudiminiam eismo įvykiui, draudimo bendrovė kompensuos žalą kaip ir tuo atveju, jei būtumėte vairavę nuosavą automobilį.
  • Automobilių nuoma pasirūpina ir remonto darbais, automobilio priežiūra. Automobiliai turi savybę sugesti net ir tokiu atveju, jei jūs pastarajam nieko blogo nepadarėte. Jei taip nutiks ir su išnuomotu automobiliu, tereikės jį nugabenti į nuomos punktą, kur atsakingi darbuotojai jau rūpinsis tolimesniais remonto reikalais. Klientas, aišku, neliks nusivylęs, nes vietoj tos auto gaus kitą, net jei bus poreikis ir galimybė, bus keičiamas į tokį patį.

 

Automobilių nuomos punktų galima rasti kiekviename mieste, nepriklausomai koks jis bebūtų, šias paslaugas teikia ir mažuose miesteliuose įsikūrę nuomos punktai.